| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, care ar fi motivul pentru care v-ati reimpaca cu o fata (fosta iubita) de 3 ori? thinking

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Din dragoste. Si daca motivul despartirii mi s-ar parea absurd dupa o perioada de timp. Se intampla si de mai mult de 3 ori.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| username6636 a răspuns:

Dragostea! pentru ca o iubesti enorm si nu renunti la ea.
Hristos a Inviat!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde de motivul pentru care s-a produs ruptura. Uneori motivele sunt banale.Nu merita sa te impaci cu cineva care te-a inselat, te minte, sau iti ingradeste orice miscare printr-o gelozie excesiva, nejustificata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostia şi beţia. Combinate. Alte motive n-aş avea.

| e7d7n7 a răspuns:

Să fim serioşi, nu m-aş împăca cu o fată nici de 2 ori!

| andypandy_2709 a răspuns:

Frica de a nu gasi alta! laughing

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Pai daca o iubesti te si stii ca si ea te iubesti dar v-ati certat din niste prostii, atunci te impaci cu fostahappy. omul mai greseste, asta nu inseamna ca nu merita a doua sansa

| NaTl a răspuns:

Sa isi bage mintile in cap.Sa isi schimbe comportamentul.Si sa numai fie narcisista.

| JusTLiVe a răspuns:

Eu debea daca vreau sa fiu cu prima fata si vrei sa ma mai si impac de 3 orilaughing.

| Alexxxss a răspuns:

Daca cineva face asta inseamna ca nu are sperante.Nu gaseste pe altcineva si se intoarce unde i-a fost bine D