| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, care au fost cele mai ciudate moduri si locuri in care v-ati masturbat?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti indiscret asa ceva nu se intreabă, s-a ajuns prea departe cu prostia pe TPU. si cu grosolănia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbea ciudatul care tot intreaba fetele ce tocuri poarta ca sa aiba material de frecat maciuca. Ipocrizia asta frate. Si pentru cine nu intelege, ma refer la cristi mai sus.

| adriandavid123 a răspuns:

Eu o fac in dormitor cand sunt singur acasa.

| Clockwork a răspuns:

La circ, cu o contorsionista. nu mi-am dat-o eu ci mi-a dat-o ia labika

| RAY a răspuns:

Nu inteleg de ce ai face asta, daca vrei sa simti mai cool cumpara un vagin artificial

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

La maica ta n casa