| MeduzaInaripata a întrebat:

Baieti, care este fata ideala pentru voi? ( Ma adresez baietilor seriosi, adica nu cocalari/smecheriti)

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

In primul rand fata "ideala" pentru mine poate sa fie cea mai urata sau tampita fata pentru restul.In primul rand pun accent pe caracterul si personalitatea ei puternica, sa aiba capul pe umeri, sa stie ce vrea de la mine si de la viata.Sa fie intelegatoare, putin posesiva, sa urasca minciuna, sa deteste tradarea, sa puna accent pe incredere si sinceritate.Sa aiba gelozia la ea...
Din punct e vedere fizic am cateva reticente, poate stupide, dar sunt fixurile mele, cred ca toti avem asa ceva.Deci nu-mi plac roscatele.Prima impresie mi-o fac dupa ingrirea unghiilor si aspectul picioarelor.
sa fie o persoana sociabila, si ultimul dar nu cel din urma, sa aiba un simt al umorului dezvoltat cel putin ca al meu(care este poate prea deschis).
AR fi multe de zis, dar am spus asa mai direct, mai pe scurt.
Iar ca o concluzie :sa stiti ca am intalnit vreo 2 persoane care se incadrau in preferintele mele, si cu una dintre ele chiar am avut o rel de 1 an si jumatate ce s-a incheiat recent, veti rade, dar la pasul meu, pentru ca ceva s-a rupt din sentimentele mele, si pun accent pe sentimentele adevarate chiar dureroase si nu pe amagire.Bafta...Dar tie ce tip de baiat preferi?:p

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sotia mea.batting eyelashes
Doar ca mi se pare un pic cam cheltuitoare, dar asta este. thinking

| clauss a răspuns:

Fata ideala pentru mine trebuie sa aiba 2 calitati, suflet bun si caracter

Răspuns utilizator avertizat
| BoBoLiNo92 a răspuns:

Frumoasa, Fara fite si cu gura mica si fara sa injure cel putin cu bun simtz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza atat de mult aspectul fizic(bineinteles ca nu trebuie sa fie urata) ci sufletul acelei persoane.
Imi plac fetele spontane, care asculta muzica buna, care stiu sa se distreze, mai ales daca impartasim aceleasi interese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe un fund marfa si sa fie mai bronzata! si sa nu fie tare in gura, sa se dea in spectacol. scuze de exprimare big grin si sa nu fie blonda (nu prea ma atrag)

| TaZManik a răspuns:

Ochi caprui sau albastrii, inteligenta(nu tocilara), de gasca, sa stie sa se distreze si ini niciun caz sa nu asculte manele

| cataman30 a răspuns:

Frumoasa, cu capul pe umeri, iubitoare de animale, buna gospodina, iubitoare, sensibila, desteapta, cu mine si la bine si la greu, fericita si cu zambetul pe umeri! (La mine nu e inca cazul de iubita deoarece am inca 13 ani, dar astea ar fi preferintele mele. Si nu va ingrijorati! Nu sunt nebun! Prima mea relatie o sa fie cel putin pe la 17 ani! (o relatie simpla, nici mai mult, nici mai putin!) Multumesc pentru timpul acordat!