| ImAgirl a întrebat:

Baieti ce ar trebui sa faca o fata ca sa va cucereasca? ( vreau cazuri particulare nu la general)
PS: fara copii de 12 ani!

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Oh,haidee...am 11 ani dar iti pot raspunde la orice intrebare! Asa, lasand jumatea mea nedezvoltata de encefal la o parte...fi tu insati mai Anona si daca tipu` te place asa cum esti, e ok.happyBafta.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Fi curajoasa, vorbeste cu el, glumeste cu el, zambeste, razi, fa glume, stai cu el, fi mai provocatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-o faca pe vrajitoarea.Si nu va putea sa demonstreze asta decit in momentul cind va face o vraja incit sa-i dispara textilele de pe ea.

| BlackDream08 a răspuns:

Sa fie o persoana corecta si sa-i spui din start la ce sa se astepte! Ce respecta un barbat la o fata este sinceritatea!