| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ce conteaza mai mult pentru voi : o fata cu o fata frumoasa sau cu un corp foarte frumos?
adica ori conteaza mai mult fata, ori sa fie foarte buna la corp si fata conteaza putin?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| ααntoo a răspuns:

Eh nahhappy
si daca nu-s baiat iti zic eu punctul meu de vederehappy
mie mi'ar place "in caz ca as fi baiat"
o fata cu fata f dragutsaa da nici foarte grasa la corphappy
pentru. ca cunosc o fata : are corpuu superb =p~
da are o fata ca o ciumaa rolling on the floor
si toti isi bat joc de ealaughing
nah asta cred eu happy
sper ca te'am ajutat>:dd

4 răspunsuri:
| Andreishmek a răspuns:

Cu un corp foarte frumos dar fata macar fara par si cosuri si fara nas de 2m laughing

| Vladuthz a răspuns:

Pentru mine conteaza amandoua, degeaba are fata daca nu are corp si invers

| MindBlowing a răspuns:

Fata, corpu` mai putin. Pot sa ma duc la curve si platesc destul de putin.

| MisterSprinkle a răspuns:

Conteaza amandoua dar degeaba are corpul bun si fata frumoasa daca nu are caracterul ok sper ca te-am ajutat. Funda?