| Antonima19 a întrebat:

Baieti!
Ce crede`ti sunt frumoasa?
Uitati`va la poza de la profil!
Ce crede`ti despre mine?

22 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Papusa, nu imi spune... esti cumva disperata de ai ajuns sa ceri parerea celor de pe TPU? laughing

| Antonima19 explică (pentru madyddd):

Sunt putin!

| madyddd a răspuns (pentru Antonima19):

Esti? de ce?

| Antonima19 explică (pentru madyddd):

Din cauza unui baiat!

| madyddd a răspuns (pentru Antonima19):

Esti disperata din cauza asta? vrei sa vorbesti cu cineva despre asta? happy

| Amelya02 a răspuns:

Mai bine intreaba pe cineva din realitate.

| badgirl22 a răspuns:

O blonda cu unghii roz si atat. nu se vede daca ai nasul stramb sau buzele mici, daca ai lipsa vreo mana sau ai un fund cat casa poporului. de unde sa ne dam noi cu parerea?

| LarissaMouse a răspuns:

Ai nasul mare si genele mici, esti blonda vopsita clar deci esti o pitzi urata

| athos01 a răspuns:

Mie imi placi, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

Răspuns utilizator avertizat
| LDAfurry a răspuns:

Arati destul de bine.:*

| atige a răspuns:

Esti una din fetitele de 12 ani din scara blocului care se simte complexata pe faptul ca este grasa si urata de pui asemenea intrebari?

| Antonima19 explică (pentru atige):

Ba`h ce *** eu sunt. Si am pus intrebarea sa vad daca chiar mai sunt sau nu!

| atige a răspuns (pentru Antonima19):

Eu zic ca suferi de atentie. Incearca sa-ti pui o punga pe fata cand iesi prin oras, asa poate iti da cineva atentie. Serios, nu glumesc

| GaGauLaLa a răspuns:

Nu esti tu in poza

| Antonima19 explică (pentru GaGauLaLa):

Eu sunt in poza!

| GaGauLaLa a răspuns (pentru Antonima19):

Nu estiwinking

| FrumosuTecH a răspuns:

Tarziu raspuns dar. happy din ce vad eu acolo pot spune ca esti foarte frumoasa apai acuma parerile la astia cu alte prostii clar ori is ugly persons ori hateri ori ceva emo, >.<. :* esti frumoasa,, nu stiu daca esti u sau nu dar beautiful ^_^