| Lilia2621 a întrebat:

Baieti, ce doriti voi mai exact de la fete?

Răspuns Câştigător
| Calinush a răspuns:

Amicul anonim zice sex laughing iti zic sigur ca in mintea unui baiat pana in 18 ani e sex laughing adica majoritatea asta ar zice
Si eu tot in aia ma incadrez laughing

Dar as mai vrea o prietena cu care sa pot vorbi, cu care sa-mi impartasesc sentimentele (ca un tovaras de bere) daca ma intelegi?

11 răspunsuri:
| VariantaVerde a răspuns:

Ce e mai bunbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

| ionika17 a răspuns:

Sa fie o fata de treabawinking

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Sa nu muste crying nu de alta dar mi-a scurteaza tongue=laughing
laughing

| croko89 a răspuns:

Acum depinde de fata si de baiat fiecare are dorintele lor la fete eu cel putin sa ma inteleg bine cu ea, si sa fie sincera, draguta cat de cat, si mai putin interogatoarebig grin!

| pwp a răspuns:

Majoritaea doresc sex(la un moment dat)

| hahaha a răspuns:

Pai sa fie draguta, si sa ai ce vorbi cu ea, nu vrem fete PROASTE, cel putin eu nu imi doresc o asemenea fatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexutzlaughinglaughinglaughing

apreciez raspunsu lui "UnuPentruToate"laughinglaughing e penal tarelaughingcel mai bun

| Sweet111 a răspuns:

Cred ca baetii mai exact vor de la fete kit mai multa dragoste! saruturi! sex... =

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu aiba fite si sa fie intelegatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexhappy
ce alceva sa ne dorim?thinking