| anonima_2498 a întrebat:

Baieti:ce fete va plac|? adica cum sa se comporte? timide/fitoase/cool/amuzant, etc...

Răspuns Câştigător
| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Pentru mine fata speciala este cea naturala! sincer nu-mi plac alea cu kile de machiaj pe fata sau fitoase pur si simplu NATURALETEA si SINCERITATEA si un pic de amuzament in comportamentul ei aceste 3 obiecte sunt cheia spre fata pe care o plac xD

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Destepte, in sensul bun al cuvantului.

| bCtz123 a răspuns:

Sa fie o doamna in societate si o curva in pat

| Мариус a răspuns:

Dupa parerea mea fiecare fata e speciala in felul ei iar cea care va fi aleasa inimi tale nu tine cont de niste reguli oricum daca gresesc sa ma corectati

| rammlied a răspuns:

Sa fie ea insasi, naturala, fara 100 kg machiaj... sa nu fie nici timida, nici fitioasa, nici "cool", sa aiba simtul umorului cat de cat.
Sa nu fie nici cea mai mare..., ca o piesa uzata.