| JJRosa a întrebat:

Baieti... ce parere aveti despre fetele care au avut unele experiente mai intime cu alte fete? Si cum ati reactiona daca iubita v-ar marturisi ca a incercat asemenea lucruri?

7 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmmm interesant! Ideea este ca unii barbati sunt de acord si cu "rel" de genul, insa nu se impaca cu ideea ca "partenera" sa il insele cu altcineva de acelasi sex! Fete stiu ce, si unde le place sa fie atinse, mangaiate bla-bla-bla, unele sunt mai excitate la o partenera decat la un barbat! Noi suntem mai directi, uitam de preludiu si etc!

| Maria123 a răspuns:

Cred ca baietii ar fi incantati.Se stie doar ca majoritatea baietilor viseaza sa o faca cu doua fete deodata sau cel putin sa priveasca doua fete.winking

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru Maria123):

2 love struck smug ai mare, mare dreptate :p

| Korrawi a răspuns:

Am intalnit o persoana cu preferinte duale, sa zicem. Pai, in principiu, nu am nimic impotriva. A incercat, in trecut, e alegerea ei. Avand in vedere ca mi s-a intamplat deja 1 data sa intalnesc un caz de genu', si nici atunci nu am reactionat in mod negativ, nu as reactiona nici acum negativ. Reactia cred ca depinde de persoana respectiva. Unii poate nu reactioneaza in mod placut happy.

| Razvy112 a răspuns:

Mie mi se pare foarte tare sa fii fata si sa fii bisexuala adica la baieti mi se pare ciudat dar la fet mi se pare calume. Nu as ave nimic impotriva si nici reactii negativebig grinwinking

| lovevampire18 a răspuns:

Pai ii spui ca vrei si thu sa incerci cu ea si cu alta fata.laughing

| DanielDesumoulins a răspuns:

Hai pa