| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele geloase care nu accepta sa iesiti cu nimeni in afara de ele?
dar voi fetelor? intrebarea este aceeasi
mie mi se pare o prostie sa fi asa gelos straight face
fundalove struck

5 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Daca persoana cu care esti este gelos/asa, inseamna ca te iubeste.Bine gelos/asa pana intr-un punct ca doar nu sunteti casatoriti, daca nu intelege ceaw'leswave ca doar tu nu esti catelu nimanui sa faci numa ce vrea el/eawinking... Sper ca te-am ajutat:*

| BigBang a răspuns:

Depinde!
Daca relatia e una stabila,de durata si locuiesti cu respectivul partener impreuna, imi pare normal pana la un anumit punct.
Cu prieteni pot sa iesi, insa pana la urma viata de cuplu se face in doi.Imi pare fireasca atitudinea asta la fete.salut

| BoOboO_8282 a răspuns:

Buna, eu sunt fata.
Deci in primul rand e normall sa fii geloasa daqa iesi cu una si pe fata cu care esti o lasi balta straight face E si normall.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o mare prostie sa fii gelos/geloasa de acord, eu prefer libertatea.

| aripifrante_2660 a răspuns:

Oke deci eu sunt fata dar nu am asemenea probleme pentru mine gelozia e o boala mentala eu zic sa o iei si sa ii explici la fetita ba fetita termina cu gelozia adica este foarte absurd sa nu te las sa umblii cu alte fete fara suparare