| sunset a întrebat:

Baieti, ce simtiti cand sunteti inselati? Vorbesc in general. Este vorba de sentimente, sau doar de orgoliu masculin.
Ati fost inselati? De ce?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu am fost inselat si de cand m-am separat de fosta prietena am inceput sa prind ura catre femei (ma refer ca relatie stabila) si nu mai vreau ceva serios niciodata doar sa schimb cateva vorbe si atat. Stiu ca am fost inselat pentru ca respectiva panarama nu rezista fara scula langa ea dar ii va veni si ei ceasul rau.

7 răspunsuri:
| LifeIsAJoke a răspuns:

Buna sunt fata.E doar orgoliuloh go on.

| VD_1321 a răspuns:

In primul rind sunt sentimentele, si pe al doilea plan orgoliu... in asemenea cazuri iti pare ca toata lumea este in potriva ta, iti pare ca nu mai sunt fete pe care leai iubile vreodata.

| Gstefan a răspuns:

Simt o tendinta de a te plesni si a incepe sa te transez

| Nextone a răspuns:

Sunt fata.Eu zic ca orgoliul e putin inainte sentimentelor.Daca este inselat un baiat simte ca un alt baiat este mai bun decat el deoarece a fost capabil sa ii fure partenera dar dupaceea intervin si sentimentele si dezamagirea. Iubitul meu mi-a zis ca daca l-as insela m-ar bate mar si pe mine si pe acel baiat dupa care probabil ca m-ar ierta pentru ca ma iubeste prea mult.A zis ca ar simti ca insebuneste si nu ar mai fi in stare sa se controleze. Sper ca te-am lamurit putinhee hee

| Adrian1997 a răspuns:

E vorba de ogroliu masculin mai mult decat de sentimente. Eu am patit-o si stiu cum e. De ce am fost inselat? Din cauza ca n-am stat cu persoana potrivita, din cauza faptului ca am fost prea naiv, sunt multe cauzele.

| wildthing a răspuns:

Eu simt ura, daca sunt inselat si nu o iert niciodata in aceasta viata. Si da, am fost inselat. De ce? Pt ca era o curva, iar eu nu m-am prins la timp.

| bogdan_2474 a răspuns:

Eu nu am fost nici odata, insela dc? pentru ca o faceam, eu primul numi, place o fata sa-mi dea papuci.