| zone3 a întrebat:

Baieti, ce v-ar placea sa va faca fetele in pat? Cat de dure sau sensibile sa fie?

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Nu cred ca exista un comportament al fetei in pat care sa fie universal insa sigur nu exista barbat care sa nu ii placa ca fata sa aiba si ea initiativa in pat, adica daca stai pe intinsa si il bati pe spate ca pe o sticla de ketchup nu o sa fi apreciata, urcate deasupra simte-te sexy tu mai intai de toate, si el daca te vede pe tine ca te simti bine si ca ai initiativa va fi de doua ori mai incantat. Cheers.

| yaVanilla a răspuns (pentru Ycu):

Daca stai intinsa si il bati pe spate ca pe o sticla de ketchup laughing)) mi-ai facut seara!

| zone3 explică (pentru yaVanilla):

Ideea era sa ne mai amuzam putin thinking laughing

| yaVanilla a răspuns (pentru zone3):

Mi-am dat seama...

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GhettoTamplar a răspuns:

As vrea sa ma prinda de sfarcuri si sa ma arunce pe geam

| zone3 explică (pentru GhettoTamplar):

laughing okthinking daca o sa iei o mahalagioaica sa aiba forta sa te arunce pe geamthinking itit doresc succes! laughing

| EddiWeed a răspuns (pentru GhettoTamplar):

Maa tu esti spider manlaughingsau stai la parter?

| Azµre a răspuns:

Să mă domine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa preia controlul si sa ma faca sa vreau mai mult sa nu fie prea dura

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Mi-ar placea sa fie sensibila nu sa ma culc cu o dura de aia car, rupe patu in doua.

| extreme0708 a răspuns:

Depinde de le baiat la baiat.
Daca ar fi prietena mea mi-ar placea sa fie romantica, sa ma sarute si sa se dedice toata mie.
Daca ar fi doar asa o aventura cu o fata oarecare mi-ar placea sa pot sa-mi dau frau liber fanteziilor fara sa ma opreasca nimic.

| zone3 explică:

Ce ati vrea sa faca ca preludiu?