| RAY a întrebat:

Băieți cu fete de alte naționalități ati avut vreo relație, interacțiune? Cum a fost?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu „limba" au fost ceva probleme dar merge. Anatomic, toate sunt la fel.

| Catrice a răspuns:

Am avut interacțiuni cu fete străine.
Da' cum sa fie? O fost bine, mai timide, dar pricepute.

| RAY explică (pentru Catrice):

Fata tu esti baiat mai nou?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

"Fata tu esti baiat mai nou?" laughing
Mai acordă-ți 5 minute... că te prinzi tu.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Stiu e bisexuala mandruta mea

| Catrice a răspuns (pentru Hammurabi):

Și de unde știi tu ca nu sunt femeie cu mustață? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Pricepute in ce sens? Ca Romancele imi fac creierul terci si au gura spurcata. Sunt si mai al dracu Femeile straine

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, na! Pricepute la lucrul cu organele, if you know what I mean.

| Catrice a răspuns:

Îți povesteam și eu vasta mea experienta cu muierile de pe alte meleaguri, asa, ca sa știi și tu la ce sa te aștepți.

| RAY explică (pentru Catrice):

Hai ca suntem curiosi

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Pai ce să-ți povestesc și eu... o lingere, un sărut, niște lucru manual... asta care vrea ca care nu ii place se crisoeaza de zici ca e constipata de un secol

| Hammurabi a răspuns:

Auzi, întrebarea ta sună de parcă ai fi curios dacă am avut vreo interacțiune cu o altă specie de mamifere. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Cu primatele bonobo probabil, cele mai apropiate genetic, vaginul lor este ca a unei femei, daca ai face sex nu ai simti diferenta asa ca informatie

| Plato a răspuns:

Da, interacțiune, daca asa zici. Pai oamenii sunt tot oameni, indiferent de nationalitate. Evident ca difera putin stilul si comportamentul, dar nu e ca si cum vorbesti cu ceva marțian.
Am avut onoarea cu o japoneza si o araboaica, prima era aproximativ la fel ca cele de la noi, cealaltă, in schimb, si-a explicat mai greu cum de nu sunt omorate cu pietre fetele noastre. De fapt, si eu imi explic la fel de greu.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Plato):

Stai să ghicesc. Le-ai regulat pe amândouă.

| mihai69 a răspuns (pentru Plato):

Ar trebui să te muți în Vaslui. Să vezi acolo omor...
===
On topic: m-a ajutat enorm să învăț repede și destul de bine o limbă străină (scris și vorbit).

| Plato a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Hmm... nu suna prea elegant.