| Alekssss781 a întrebat:

Băieți cum a fost prima data la voi când ați făcut-o? Voi v-ati rupt ața? Și la ce vârstă ați făcut-o prima data? Eu am făcut-o debea la 19 și nu s-a rupt

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate a fost senzațional, s-a rupt Ata și a curs sânge

| mihai69 a răspuns:

Eu o fac de vreo 50 de ani și tot nu s-a rupt...

| dullcat a răspuns:

Pierderea virginitatii la baieti nu este obligatorie cu ruperea atei.De citit:

https://www.reginamaria.ro/......ie-sa-stii
(daca derulezi in jos gasesti si despre pierderea virginitatii la baieti, explicat cat se poate de clar)

https://doareu.com/ruperea-atei/

| LoveSleep a răspuns (pentru dullcat):

Crezi ca daca voia sa citeasca articole, mai intreba aici?

| Hyperion7 a răspuns:

AȚA NU SE RUPE!
Încă mai trăim în 2000 când lumea abia a auzit de internet? Da.
Deci, ruperea atei nu reprezintă dezvirginarea, dezvirginarea e mai degrabă primul contract sexual și atât!
La femei nu e obligatoriu sa se rupă himenul (si sa te trezești cu sânge pe săbiuța), cum nici la bărbați ruperea atei nu reprezintă dezvirginarea.
Daca te uiți la filmele porno, vezi clar că majoritatea actorilor nu au ața tăiată, eventual au o circumcizie făcută, dar nu au ața tăiată, pentru că 1. e dureros și 2.provoaca probleme la următoarele contacte sexuale.
Cheers!

| vasileparnaie a răspuns:

Pai ata nu se rupe fratili meu, doar daca vrei sa devi pornstar