| Lola_4256 a întrebat:

Baieti.cum ar fi fata ideala pentru >voi?:.

Fetelor.cum ar fi baiatul ideal pentru >voi?:.
Sa vad care ma surprinde.are fundita.:*

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

E greu sa gasesc unu asa cum imi doresc
Poi:imi plac brunetii, dar acum si cei blundutsihee hee sa fie putin mai inalt decat mine, sa arate... bine sa fie frum, inteligent, educat, puternic, iubitor, misterios, romantic, grijuliu, glumet, dar si serios(in unele situatii), curajos...:X

10 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Pai pentru mine baiatul ideal e cam asea:
increzator in fortele proprii, visator, tandru, bun cu cine merita, atent si cu o inima ft mare stiu ca el exista e in fiecare zi LG mine dar totusi asea d departeinsa un singur zambet d la el ma face sa zbor asea e baiatul perfect pentru mine si st ft ferikita ca el exista si ca il cunoschappy

| Anileda a răspuns:

Sa fie frumos

Sa ma iubeasca

Sa imi faca toate poftele

Sa nu vorbeasca urat cu mine

Sa aiba o dantura frumoasa

Sa se imbrace frumos

Si cam atathappy

| ClaraZ a răspuns:

Baiatul ideal:
- sa nu ma insele
- sa fie iubitor
- sa ma aprecieze
- sa nu ii pese de gura lumii
- sa ma respecte

Dar, astea nu fac 2 banii pentru mine.Si sti de ce? Pentru ca pot intalni un baiat care sa fie exact opusul, iar eu ma indragostesc de el.Inimii nu ii poti porunci, degeaba ai in minte persoana ideala, daca nu o vei intalni, sau te indragostesti exact de opusul ei,

Bafta:*

| iuliana_8590 a răspuns:

Sa ma accepte in primul rand asa cum sunt si sa ma respectehappy

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Pentru copii printul venind pe un cal alb... dar cand ajungi la varsta adolescentei un baiat blond cu ochi verzi tot ce e mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul ideal? Pai, inalt, nu foarte slab, dar nici batoza, ochi caprui (ma topesc dupa ei), poate avea orice culoare de par, in afara de roscat, sa fie amabil, iubitor, fidel, atent, visator, dragut si sa traiasca in lumea lui( la fel ca mine) si, mai ales, sa ii placa muzica. Cam atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac brunetele, dar ea e blonda, imi plac cu ochii caprui, dar ii are albastri...niciodata nu gasesti idealul conceput de tine.Cand vezi fata ideala, nu te uiti dupa ce iti place, pur si simplu cand o privesti, sti ca este ea! chiar daca sentimentele sunt reciproce sau nu, ea este cea care iti trezeste viata si fericirea.Nu este nevoie sa fii ideal pentru toti, pentru ca nu vei fi niciodata, fiecare te precepe cu ochii lui, nu toti suntem la fel.Fii tu insuti.

Răspuns utilizator avertizat
| DungaRosie a răspuns:

Barbatul ideal happy
sa ma surprinda prin ceea ce face, sa ma protejeze, sa nu ma insele, prin ochii lui sa-i vad sufletul, sa imi aprecieze spontanitatea si imaginatia, sa fie impulsiv si nu in ultimul rand sa fie sportiv

| Simonelu a răspuns:

"disneyclub" ai cea mai mare dreptate...si sincer nu cred ca exista asa ceva...crying