| aeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Baieti! cum ar fi pentru voi o fata pe care o iubiti toata viata?

3 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

Satena, 1.78 sau 1.79, ochi caprui/albastrii, nu grasa nici slaba (dar sa aiba forme) sa aiba zambetul frumos (asta conteaza pentru mine mult). Sa aiba simtul umorului, sa fie inventiva si sa isi vada de ale ei daca vreau sa ies la o bere cu un amic. Daca stie sa gateasca bine, daca nu o invat eu.
Ah si sa imi faca 10 puradei

| adriang95 a răspuns:

Am destula imaginatie, dar nu mi-o frec in a "crea" fata perfecta pentru ca nu vreau sa fac o comparatie tampita intre vis si realitate (pur si simplu este o idiotenie)

| sodobar a răspuns:

Sa nu fie...(sti tu),frumoasa,sa fie intelegatoare, sa faca mancare buna, sa nu fie mofturoasa, sa nu injure urat, sa ii placa copiii si sa avem foarte multe lucruri in comun.