| anonim_4396 a întrebat:

Băieți, cum reacționați atunci când ieșiți cu prietenii în club seara, iar dimineața când vă treziți aveți un bărbat lângă voi, nu o femeie?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Nu mă panichez, am pățit de mai multe ori să dorm pe la prieteni, dar dacă e cineva necunoscut atunci mă panichez grav și o șterg englezește după care îmi fac un set complet de analize pentru bts.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Facem sex oral

| RAY a răspuns:

Eu personal nu am nimic cu lgbt dar nu mă atrage sexul opus și nu cred că as dormi cu cineva in pat, am anexitate generala, in club nu merg