| aleeQQ a întrebat:

Baieti cum se manifesta un baiat atunci cand ii place de o fata? v cu ea sau o evita?

Răspuns Câştigător
| iubi_duby75 a răspuns:

Se uita la ea cu ochisorii aia de catelus. si un zambet micut in coltul gurii laughing. dau de cate ori o vede din intamplare zambeste larg fara sa-si dea seama cat de larg este zambetul sau. dupa aia isi controleaza zmbetul devenind din nou un simplu zambet in coltul gurii tongue sa nu dea impresia ca este un disperat :p. sau ar ma fi ca s uita la ea cand ea are fata total in alta parte. asa ca daca vrei sa stii daca te place pune pe o colega sa stea undeva sa vada reactia lui cand treci pe langa el. doar asa poti afla ce simte. sau ar mai fi sa-l intrebi. dar chestiile astea sunt mai rar intalnite.
pa pa wave

7 răspunsuri:
| KoWalSky a răspuns:

Eu ma uit insistent in ochii eilaughing

| minu a răspuns:

Nu pot sa zic ca ma manifest in vreun anume fel cand plac o fata. Daca o cunosc pe acea fata ii dau subtil de inteles ca as vrea ceva de la ea... Iar daca nu o cunosc atunci fac cunostiinta cu ea, prin alti prieteni etc. Apoi daca vad ca se comporta cum trebuie in sensul ca imi raspunde la avansuri, o chem la un suc la ceva la o plimbare, si ii spun ce simt. Pana la urma ce o fi o fi nu? laughing

| Mr.D a răspuns:

De cele mai multe ori incerc sa ma bag in vorba cu ea,, cand ea discuta cu altii, altele, alta etc,, si de cele mai multe ori ma balbai,, sau zic ceva aiurea, doar ca sa ma aflu in treaba

| schoky a răspuns:

E depinde de caraterul baiatului, eu ca sunt mai jucaus (dar si serios cateodata) o iau usor, usor, pana imi pica in plasa si ma place. Cam asta cred ca face orice baiat, la mine nu a dat gres anyways, acum plac o fata si ea e cu cel mai bun prieten al meu si chiar daca ma doare, o sa o las sa fie cu el... o plac extrem de mult, nu o evit, vorbesc mereu cu ea, ne dstram impreuna, mancam impreuna, facem o gramada de chestii impreuna, nu prea stiu eu ce sa fac de data asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar stie cineva cum o fata se comporta cand ii place de un baiat am un caz mai rar intalnit si eu si ea suntem cam timizi si astept un sfat de la cineva dar niciodata nu este un sfat bun...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta ciudat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred cand un baiat place o fata simte fluturasi in stomac adica eu personal asa simt.