| ElySiKazy a întrebat:

Baieti.cum v-ar place sa arate iubita voastra?
un portret fizic mai detaliat...cu sani mari sau mici, cu fundul mare sau bombat, mai slaba mai grasa...etc etc
funda love struck

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Inalta dar nu exact cat mine.Bruneta sau blonda. Daca este blonda sa fie un blond foarte deschis.Nu vreau sa aud de crete blonde.Sa nu fie grasa, sa aiba conditie fizica si un fund draguthappy. Ochii verzi sau albastrii.Nu imi plac ochii albastrii deschisi. Fata trebuie sa aiba ochii foarte inchisi.Nici o data negriibig grin.

| misterioaѕa a răspuns:

Deci eu am prieten si iti aspun cum arat, nici slab nici gras, este frumos, blond si cu ochii albastri dar este placut taree

| CatalinAndrei01 a răspuns:

Ca Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slaba, fundul nu vreau sa fie nici cat un airbag, dar nici sa lipseassa...sani destul de mari. dar sa fie frumoasa la fata.In general imi plac brunetele.