| anonim_4396 a întrebat:

Baieti. Cum v-ati descrie iubita ideala?
Ce trasaturi ar avea(care ar fi lungimea/ culoarea parului, culoarea ochilor, inaltimea, greutatea)?

* raspunsurile barbatilor sunt si ele binevenite.

De-abia astept sa va citesc raspunsurile happy. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Intelegatoare,iubitoare,respectoasa.Nu conteaza parul ochi etc dupa ce te indragostesti

| h3r a răspuns:

Dacă nu zice vreounu că @Myeluvite e iubita ideală, mă supăr rău.

| Cristiann25 a răspuns:

Par in cap sa nu aiba(cheala), sa aiba par pe picioare, pe la ochi sa fie data cu niste cenusa, intaltimea sa fie intre 1-1.20 m, greutate 28 kg maxim ca mai mult e prea grasa!

| Belluuu a răspuns:

Inaltme: 1.65 Par: Blond Pana La Umeri! Ochi: Albastri-Verzui Greutate: 47-49 Kg (50 MAX) Culoarea Pieli: Putin Bronzata...ce mai vrei sa stii? laughing

| Taazz a răspuns:

Paii....blonda ochi albastri minim 1.72 inaltime, maxim 60 kg, sani medii, fund bombat...