| SlowLikeSnow a întrebat:

Baieti, cum v-ati imagina viata fara fete? Fetelor, cum v'ati imagina viata fara >baieti?:

15 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Deja imi e dor de prietenul meusad.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Ar fii ciudatthinking

| andrada a răspuns:

Ne facem lesby si baietii gay laughing

| sylar2007 a răspuns:

Ar fi o viata fara suferinta...de ce? vreti sa ne parasiti? va fac bagajele?batting eyelashes

| MyFirstLove a răspuns:

Ia imagineaza-ti viata fara soare happy

| Phutui a răspuns:

Cica acu cateva mii de ani erau numa cazinouri si baruri si apoi a aparut o nava extraterestra plina cu femeihappy

| STEFANXxX a răspuns:

Strasnic foarte groaznic :O.

| Banannie a răspuns:

Neinteresanta.

| RANGE a răspuns:

Baietii foarte fericiti, si fetele suferind

| Sociopat a răspuns:

Daca vrei sa zici...cum ar fi fara fete pe lume atunci un singur cuvant. GAYlaughing

| cryss_7938 a răspuns:

Pe deoparte pentru noi fetele ar fi mai bine pentru ca nu neati mai face asa mult sa suferim dar pe o alta parte foarte urat

sry pentru greseli :X

| alexro93 a răspuns (pentru cryss_7938):

Ce va mai place sa va victimizati...hee hee

| cryss_7938 a răspuns (pentru alexro93):

Poate e adv ca ne place sa ne victimizam dar si voi ne faceti sa suferim waiting

| cryss_7938 a răspuns (pentru alexro93):

Poate si noua ne place sa ne dam victime dar si voi ne faceti sa suferim so luam serios

| ilovesluts a răspuns:

Nu as mai face sex/ as face laba atat tot.