| elasexygagica a întrebat:

Baieti, cum va simtiti, vazando pe fosta iubita cu prietenul vostru cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| valy1233 a răspuns:

Idem florinwinking

7 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Sincer, nu cred că ei se simt prea bine, mai ales că dacă are denumirea de "iubită" sau o avea, înseamnă că într-adevăr au iubit-o şi e lângă cel mai bun prieten acum. Şi, cum normal ar fi să alegi prietenia, nu ţi-ai răni cel mai bun prieten rugându-l să se despartă de ea, nu?
Iar, după cum a zis şi Florin, e exact cu te simţi tu văzându-ţi fostul iubit cu cea mai bună prietenă a ta. Ca un nimic şi obligată să taci, presupun...

| valy1233 a răspuns:

Ms pentru funda :*

Răspuns utilizator avertizat
| MenCool a răspuns:

As vorbi cu el si i-as spune cum este de fapt acea persoana

| SabinaRsT a răspuns:

"elasexygagica" ai o pasiune pentru "Valy1233"rolling on the floor?

| dubioss a răspuns:

Cum l-ai vedea tu pe fostul iubit cu cea mai buna prietena happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca ma bucur. Sa vada si ala cum e s-o dai prost, rau de tot!