| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Baieti daca ati afla ca prietena voastra, la inceputul relatiei a luat legatura cu fostul prieten v-ati supara. Sa va spun cum sta treaba. Era primul ei prieten, a parasit-o, ea il iubise si normal ca a suferit enorm dupa el. A stat ea 3 luni singura si dupa asta v-a cunoscut. A-ti fost 3 saptamani impreuna si mergea bine intre voi. Ea era confuza si nu stia ce simtea asa ca a vrut sa-l revada pe fostul prieten pentru a-si clarifica sentimentele. Vroia sa iasa cu el la o cafea, strict amical, dar i-a fost teama sa va zica asta. Nu s-au mai intalnit pana la urma, dar intentia conteaza.

Spuneti sincer. Daca prietena voastra v-ar povesti exact ce v-am spus eu v-ati supara? A-ti putea sa o iertati? Sau a-ti considera asta nesemnificativ?

Suntem de aproape doua luni impreuna, el are 20 de ani si eu aproape 16(daca va ajuta cu ceva).

Vreau sa fiu sincera cu el pentru ca mi-a spus ca ma iubeste chiar in ziua de Craciun, si mi-a mai spus si ceva de genul,, Eu vreau o relatie serioasa si sper ca nu o sa ma dezamagesti. Sa aud ca esti cu mine si esti si cu fostul in acelasi timp" funda

Răspuns Câştigător
| andreyxplode a răspuns:

EU IMI DAU SI SUFLETU PENTRU O FATA SINCERA.Si iti spun ca baietii care au suflet iarta intotdeauna aici pun o paranteza daca au sufletwinking Bafta!

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Bravo andreyxplode.nu ma asteptam sa zici asa ceva. putini baieti ca tine.

in legatura cu problema ta, se vede ca el tine la tine si in special trebuie sa aprecieze gestul. ca a fost sincera si ca nu ai ascuns nimic fata de el.

craciu fericit:*:*:* si sper ca relatia voastra sa dureze. sa fie una frumoasa cu impliniri si bucurii

| BlueHusky a răspuns:

Nu ar trebui sa fii sincera cu un lucru neimportant, intentia conteaza dar conteaza ca nu te-ai vazut cu el, nu iti face probleme cand nu ai. have fun

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Sunt de acord cu andreyxplod, trebuie sa fii sincera, si sunt sigura ca te va ierta!
Gaseste cuvintele potrivite:*:*