| Just a kid a întrebat:

Baieti, daca prima voastra dragoste a tinut mai mult de un an, ati puteao uita? ati putea sta in locurile unde va duceati cu ea fara sa vo amintiti? ati putea adormi fara sa va ganditi la ea, daca pana atunci ea era ultima care va zicea"noapte buna", era singura care va zicea"te iubesc"? si daca da, in cat timp ati putea trece peste daca chipurile ati iubito.
si inca ceva, v-ati intoarce la ea de 4 ori daca nati iubio? daca da, de ce?(fostul meu pr a fost ultima oara 3 saptamana cu una, care il intelegea, nu se supara, era calma, opusul meuthinking si a lasat-o pentru mine,(nu eu l-am cautat, el ma cautat). de ce?straight face)
nu pot intelege cum poti spune ca iubesti, ca nu vrei sa te desparti de o persoana, si deodata sa nu-i mai raspunzi, si so uiti.sa te prefaci ca nu exista.CUM?

3 răspunsuri:
| virusu007 a răspuns:

Buna.
pai...baietii intoadeauna vor mai mai mult:bani, masini... FETE MAI FRUMOASE SI INTELEGATOARE. da uni prefera fetele RELE. dc? pentru ca am senzatii mai tari cu ele. daca intelegi ce vreau sa spun.

| Alex0194 a răspuns:

Din moment ce s-a intors la tine se pare ca te iubeste foarte mult si nu poate sta fara tine deoarece in ciuda intelegerilor mai bune sau mai putin bune, exista o relatie ce nu poate fi dezbinata de vreo mica cearta. Sa uiti o persoana este cam imposibil mai ales daca ai iubit-o sau o iubesti, insa poti incerca... Cat despre aia ca baietiii vor numai bani si fete fitoase si sexy ei bine sa stii ca nu toti sunt asa. Adevarat conteaza si cum arata dar pana la un anumit punct, eu unu m-as uita nu numai la frumusete dar si la cat de desteapta si prietenoasa si cat de bine te poate intelege si ajuta in momente mai putin bune; bineinteles sa fie si reciproc.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ti-o amintesti, n-o uiti niciodata, dar asta nu inseamna ca o si iubesti. Amintire nu este egal cu iubire niciodata. Si sa stii ca impacarile astea dupa pauze seamana cu o ciorba reincalzita. De fiecare data iti place tot mai putin, pana cand o arunci ca s-a acrit.