| ticaela a întrebat:

Baieti, daca va place o fata cum ii aratati acest lucru, va uitati in ochii ei, o urmariti cu privirea? Funda ♥
PS : Sunt fata...♥

4 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Eu unul nu i-as arata imi pare rau dar fata te place numai daca vorbesti tu primul cu ea nu mi se pare corect as arata ca un idiot ca un catelus si nu imi place.e doar pararea mea

| bNarcis a răspuns:

...pai,eu unul cand plac o fata, incerc sa fiu in atentia ei, o urmaresc cu privirea, si normal o privesc in ochii, si normal ai dau unele semne...

| guydo a răspuns:

De obicei nu imi place de nici o fata doar dupa ce o seduc( seductia nu este o smecherie de a face sex!) si in timpul seductiei decid daca imi place fata sau nu.deci dc te urmareste poate pune la cale ceva

| EuEddie a răspuns:

De obicei cand plac o fata. daca am tangentze cu ea, ii dau unele semne gen, vorbesc mai frumos cu ea decat cu ceilalti sau ma port mai frumos cu ea decat cu ceilalti, o sorb din priviri, pana isi da seama iar apoi ca baiat astepti si tu un semn inapoi ca sa stii ce faci. intelegi uh happy