| anonim_4396 a întrebat:

Băieți.
Daca vedeți o fată de 185, slaba ce parere aveți, care ar fi ideile pe care le-ati avea despre ea?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti vei face rost de o poza a jucatoarei de tenis de camp Maria Sharapova in costum de baie sau lenjerie intima, in mod sigur iti vei putea face cea mai realista impresie atat in privinta ei cat si in privinta ta. big grin

| inflicted a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Aia nu e slabă e plină de mușchi

| mihai69 a răspuns:

Unele cam neortodoxe probabil...winking

| Drimmero a răspuns:

Sa aiba 1, 85 si sa fie slaba rau? Pai ar arata ca dracu, fara suparare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

M-as gindi cum sa o ingras un pic si ce pozitii super interesante ar iesi, eu avand 1.85. Dooh... ce mai intrebare. M-as gindi ce gust si miros are, nah!

| inflicted a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

La inaltimea asta e cam grea chiar daca e slaba nu ar iesi pozitii interesante sad

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru inflicted):

Depinde. Totul e sa fii creativ. happy

| Goete a răspuns:

Crezi ca un baiat are idei despre toate fetele pe care le vede?
Oricum, daca ar fi o idee nespusa ar fi gen
"Cum i-as pune-o..."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Degeaba e inalta daca e urata la fata sau daca nu are forme si are corp de baietel

Răspuns utilizator avertizat
| GouDidodino a răspuns:

Mi-aș face niste idei foarte bune despre ea

| inflicted a răspuns:

Si eu sunt inalta incearca sa te mentii la o greutate normala nici grasa nici slaba ca e nasol sa fii grasa ca femeie inalta imediat te transformi in shrek si fii cat mai feminina mai ales daca nu ai forme poarta rochii, etc. Baietii sunt mici si sunt intimidati de fete inalte asa ca succes