| Andi0814 a întrebat:

Baieti e posibil sa iti dai drumul in ea fara sa simti ceva? Adica mi`s-a rupt prezervativul si nu am avut nici o senzatie ca si cand mi-as fi dat drumul, nimic.Va rog vreau sa stiu daca e posibil!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e doar cand faci sex nu tii cont ca ejaculezi si nu simti cand iti dai drumul. Simti doar o senzatie mai placuta dupa ce ejaculezi.

| Couragebv a răspuns:

Este o posibilitate, dar daca nu ai simtit nimic, e riscul mai mic atunci.