| Aleexandraaaaa97 a întrebat:

Baieti (e si pentru fete) la ce va uitati prima data cand vedeti o fata? Ce va place prima data la o fata?
Fetelor, voi la ce credeti ca se uita prima data un baiat?

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Am sa dau un raspuns serios si sincer happy

Ma uit in general sa nu fie de 100Kg, ma uit la cap, la corp, sa fie frumusica, atletica, nu imi place fundul mare sau sanii mari sau sa aiba 2m inaltime. Asta e din punct de vedere fizic ca in rest e mai complicat, adica vreau sa fie normala, apoi ce detest mai mult e minciuna. Daca a minte frumos si nu face ce nu trebuie e ok. Daca insa minte prost si sare calul dispare atractia.
Asa ca vestimentatie imi plac fustele scurte daca se poate cu vedere la lenjerie, pantalonii mulati sau care sa puna in evidenta dotarile.

42 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu ma uit la top! Daca poarta Top de top e valabela. Fund cat mai mare, sa aiba hartii si in rest viata e mistooo! Asa am auzit ca se cere acu'!

| Aleexandraaaaa97 explică:

Esti baiat sau fata?

| Aleexandraaaaa97 explică:

Eu am pus o intrebare serioasa nu am chef de misto

| Vi003 a răspuns:

Baietii admira slapii fetelor si fetele se dau in boala dupa tricourile cu scris in limba chineza ale baietilor. E chestie de gust, ce sa-i faci!

| desanto a răspuns:

Eu ma uit prima data la chip

| AvalohAlyn a răspuns:

Zambetul.Caracterul.

| Anca8MinYoongi a răspuns:

Eu ma uit la un baiat prima data la tunsoarea lui, pentru ca e cam cel mai important lucru din "tinuta" lui.

| Aleexandraaaaa97 explică:

Alentao : nu cred ca poti sa vezi caracterul unei fete inainte sa o cunosti

| Aleexandraaaaa97 explică:

Vioo3 nu mai spune! Si iarna la ce se uita baietii, la cizme?

Răspuns utilizator avertizat
| Aleexandraaaaa97 explică:

Remus bravoo. Vrei un premiu?

| Alex00751 a răspuns:

Orice baiat e firesc ca atunci cand vede o fata sa fie atras de formele fetei respective...nu are cum sa ii vada caracterul prima oara...caci prima oara ce vede este fața si formele...iar in timp descopera si alte carcteristici ale feteiwinking

| LinxCont a răspuns (pentru LinxCont):

Completare - imi plac fetele cu "thigh gap" spatiu intre coapse, e un bonus pe care-l apreciez.

| LinxCont a răspuns:

Ms pentru funda :*

Răspuns utilizator avertizat
| LinxCont a răspuns:

Acum evident ca nu putem obtine fiecare chiar tot ce ne dorim si mai reducem din cerinte. Daca exista intelegere reciproca, si totul e frumos, parte fizica trece pe locul 2.

| Aleexandraaaaa97 explică:

Remus. Nu pot apasa pe raspunde de pe telefon doar pe pc. Pe TPU iti ofer o funda drept premiu iar in realitate depinde de persoana dar sper sa fie un premiu generos

| RAY a răspuns:

La fizic,iar fizicul conteaza foarte mult pentru un baiat,sa nu fim ipocriti nu ne pasa ce caracter are,ne pasa sa fie frumoasa, asta pentru ca orice mascul are filme porno cand vede o femeie, iar fetele prima oara se uita la situatia fianciara. pentru a demonstra asta sau luat mai multe grupri de persoane, baieti/barbatii puneau fizicul pe primul loc in scimb femeile situatia financiara a barbatului, fetele pentru o aventura prefera un tip hot, pentru o relatie de lunga durata banii sunt pe primul loc, sa fim seriosi cei mai bogati au cele mai frumoase femei si invers cele mai frumoae cu barbati cu stare materiala

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La tocurile ei. Si la piciorusele ei. sa fie pedichiurate.

Răspuns utilizator avertizat
| Sfatosul2012 a răspuns:

Ma uit la forme sa fie ok. Daca ma uit se intelege ca ma atrage deja din punct de de vedere fizic. Apoi ma uit sa vad ce porumbei ies prima data cand deschide gura.

| Marcelyn a răspuns:

Eu in primul rand prefer sa fie simpatica, daca are si niste sani si un fundulet mai marisori e mai bine

| Aleexandraaaaa97 explică:

Remus asta e problema ca nu imi apare altfel as fi stiut si eu sa apas si sa scriu acolo

Răspuns utilizator avertizat
| Aleexandraaaaa97 explică:

Remus Nu, nu imi apare trebuie sa apas pe o chestie "vezi versiunea pentru desktop" ca sa imi apara si e naspa pentru ca arata site-u ca la pc doar cs se vede ffoarte mic si aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| Aleexandraaaaa97 explică:

Am ecran mare am 4.7" la el nu e mic deloc