| draky90 a întrebat:

Baieti,intrebare de baraj,daca veniti acasa si va gasiti iubita facand rodeo cu altul in pat, cum reactionati?laughing) cel mai tare raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Hasss a răspuns:

Pai nu ai ce sa mai faci daca deja sau culcat laughing eu i-as pune sa se mai calareasca inca odata laughing sa-i vad si eu big grin
daca nu vor trecem la bataie
oricum ii bat dupa ce se calaresc laughingrolling on the floor

| AlxMihai a răspuns (pentru Hasss):

Foarte tare bravo laughing), numai ca dupa calareala ii astept eu laughing)

| Hasss a răspuns (pentru AlxMihai):

laughing) aia e partea a doua dupa vin la tine numai am ce sa le fac acolo u vei fi "eroul" laughingrolling on the floor

7 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Cu tipul ala nu as avea nimicwinking sincer i-as da si o bere (asta ca mi-a aratat cu cine stau sub acelasi acoperis).
Iar ei ii dau timp 10 minute sa isi stranga lucrurile si sa plece. Daca nu pleaca in acel timp si incete cu texte de genul sa o iert (chestii d-astea stupite), o tund zero, si o dau afara din casa dezbracatawinking
Cu bataia sincer nu rezolvi nimic.

| bogdan72 a răspuns:

Citeste versurile de la Room 409 (http://www.sing365.com/......0008B844). Piesa vorbeste de la sine :)).

| Maya2014 a răspuns:

Daca ar fi sa raspund din perspectiva unui baiat ar fi cam asa:
Pe ea as lasa-o fara par in cap si as trimite-o la masa in costumul evei, iar cu el as bea o bere si i-as multumi ca mi-a aratat cu ce curva m-am pricopsit.laughing

| MetalForever a răspuns:

Daca face rodeo...pff...pai cu ce sa faca rodeo? Cu cal sau cu taur? Mi s-ar parea jenant si i-as arata obrazul.

| landrover33 a răspuns:

Pai poate facem un threesome ceva, si in timpul partidei l-as lovi in cap pe clovnu' ala cu care facea "rodeo" laughing, si la fata nu i-as zice nimic, dar ziua urmatoare as face cumva sa ma prinda ea pe mine facand "rodeo" cu vreo prostituata daca chiar nu am cu cine, si as vedea cat de mizerabil s-ar simti laughing