| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, intrebare:

Va place ca prietena voastra sa se machieze, sa se imbrace mai sexy, etc sau sa fie mai simpluta/modesta?

Ca eu nu mai inteleg...
Un idiot ma inseala cu o "simpluta de aia".
De ceee? Cred ca de distractie sau de amuzament... thinking

Pls. raspuns. Funda. happy

Răspuns Câştigător
| chivu90 a răspuns:

Depinde de de baiat, de gusturile lui! mie unul imi place sa arate bine pers d lng mine, dar sunt altii care le place si de alea mai simple! oricum daca face asa cu tine si tu tii la el si esti cuminte sa stii ca nu te merita!

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mi-ar place ca prietena mea sa fie eleganta, sa se imbrace cu gust, dar nu pentru gustul altora. Poti fi sexy si daca te imbraci simplu, modest, depinde doar de cum o faci.
Dar daca tu-l faci idiot pe prietenul tau, tu esti ''mai simpla'' ca fata cu care el te inseamna.
Nu vreau funda, nici pe tine, nici pe amanta.

| Luori a răspuns:

Fiecare cu gustul sau. Pot fi momente cand esti mai atras de ceva elegant, decat ceva simplu, sau cand ceva simplu iti atrage atentia mai mult decat ceva iesit mai in evidenta.
Poate ca nu te inseala datorita hainelor pe care le porti, ci datoria caracterului.
Din amuzament, distractie, curiozitate, prostie, plictiseala, ce ar trebui sa te intereseze e ca nu ii ajungi, nu se multumeste numai cu tine.

| 4l3x a răspuns:

Depinde de la baiat de la baiat happy e bine sa fi sexy, machiata, sa arati bine dar e si mai bine sa fi naturala happy asa ca vezi si u... bafta happy

| Sburatorul a răspuns:

Cum zice si 4l3x, depinde de gusturile fiecarui baiat. Unii vor fete ''incarcate'' cu machiaj, altii cat mai naturale. Mie cel putin, unele fete mi se par mult mai frumoase atunci cand sunt nemachiate.
Daca ii spui unei fete plina de machiaj ca e frumoasa, oarecum lauzi machiajul nu pe ea.

| RicăPăturică a răspuns:

Nu imi plac fetele care exagereaza cu machiajul, mai bine o fata care arata bine mai natural. Majoritatea fetelor care exagereaza cu hainele si aranjatul au figuri pe cap si nu au prea multa materie cenusie...

Depinde de baiat la baiat, eu prefer o fata care stie sa se comporte,sa fie cel putin draguta (sa fie si modesta daca se mai poate), sa fie romantica, vorbareata, deschisa la minte...

| shippuden a răspuns:

Pentru mine sexy si provocatoare happy

| LonelyGirl01 a răspuns:

Cred ca lucrul asta tine mai mult de interior.
Las-o mai moale cu machiatul.Sunt sigura ca esti frumoasa si nemachiata, si in haine mai simplehappy

| kabaury a răspuns:

Poate aia simpla arata mai bine ca tine machiata happy