| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Baieti.pentru a va impaca cu fosta iubita, aceasta ar trebui sa fie indiferenta cu voi sau ar trebui sa va arate ca va iubeste? Eu una tin la fostul meu prieten si el ma iubeste... daca nu as fi sigura nu as spune astahee hee dar stiu ca ma iubeste. Si multe persoane mi'au spus sa fiu indiferenta si asta fac. Ultima data cand a incercat sa ma sarute l'am respins.Si as vrea un sfat de la voi baieti...sa ii arat ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Draga mea, cine te sfatuit sa fii indiferenta ori nu stie ce este dragostea ori vrea sa-ti faca rau.
Daca il iubesti cu adevarat trebuie sa-i spui, sa stie. Trebuie ca impreuna sa clarificati ce simtiti unul pentru altul. In mod corect si onest. Consider ca nu este in regula sa ne jucam cu dragostea.
Arata-i cat de mult il iubesti si va fi bine!
Bafta!

4 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Pai daca il iubesti de ce il respingi, pentru tine 1+1 face -2, a? Arata-ti sentimentele fată... Lasa lumea

| andrei a răspuns:

|straight facestraight facestraight face pai daca asa de multa dragoste intre voi dc vaiti despartitL?laughing bineinteles ca ceva nu e inregula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da da dda da

| qwertyde a răspuns:

Cred ca ar fi recomandat sa ii arati ca il iubesti. daca nu, va crede ca esti cu altcineva si asa se alege praful de acea relatie.