| Florennce a întrebat:

Baieti, preferati fetele ca parul lung? -si daca " da ", de ce?! happy thanks! kisskiss

Răspuns Câştigător
| Twitter a răspuns:

Fetele cu parul lung sunt mult mai feminine decat cele care au par scurt, plus ca sunt si cele mai dragute laughing

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Da imi plac fetele cu parul lung, par mai atragatoare.

| lplostonyou a răspuns:

Eu prefer fetele cu parul lung, deoarece si eu am parul lunghappysunt mai sexy fetele cu parul lung, da na, fiecare cu gusturile lui, asta e doar parerea mea.

| EuCuTine a răspuns:

O fata cu parul lung este obisnuita dar una cu parul scurt este mai punk sa zicem depinde cum se imbrac si cat de scurt daca este tunsoare punk atunci este fuking hot.

| TabooR a răspuns:

Da mie imi plac fetele cu parul lung pentru ca atunci cand o sarut ma joc cu parul ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele rase in cap sunt mai excitanterolling on the floor)))

| ingerSedat_1707 a răspuns:

Paru lung! Asta e semn de feminitate, dar si cand te joci prin parul unei fete atunci cand esti alaturi de ea!