| Swallow a întrebat:

Baieti, puneam intrebari la cum trebuie sa cuceresc baiatul care`l plac voi ati spus ca nu am nicio sansa daca sunt urita sau nu stiu cum.Deci uite ca am hotarit sa pun o fotografie cu mine, acum ce parerea aveti? Mai aveti sfaturi la cum pot sa-l cuceresc? laughing Dupa mine nu sunt eu cea mai urita deci cu asta nu se pune, care mai poate fi problema ca ma ignora?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Nu-ti pot trimite mesaj.Statutul de junior nu-mi permite big grin Dukan se numeste.are 4 pasi. Daca ii respecti cu strictete e ok.caut-o pe net!

| Swallow explică (pentru T4ny4):

Am cautat`o, dar as vrea sa stiu, chiar a dat rezultate?

| T4ny4 a răspuns (pentru Swallow):

Da! prima oara s-a apucat mama de ea! Dupa care sora mea cand a vazut rezultatul. Tatal meu a fost un pic sceptic dar s-a apucat si el de ea dupa ce a vazut rezultatul la sora mea. Daca te intrebi dc nu l-a vazut si la mama mea big grin pentru ca sunt divortati laughing si mama e dincolo.

| Swallow explică (pentru T4ny4):

Si in cit timp? Sau nu stii?

| T4ny4 a răspuns (pentru Swallow):

Sora mea a tinut 2 luni si inca tine. Tatal meu intr-o luna era total schimbat! dar tata a tinut-o cu strictete!

| Swallow explică (pentru T4ny4):

Uhhh,greu deci big grin mersi mult love struck si sora cu cit a slabit?

| T4ny4 a răspuns (pentru Swallow):

Sora mea vreo 15 si tata peste 15 happy

8 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Nu esti de loc urata... te subapreciezi sai asta nu e bine. Daca te ignora fa un efort si poarta-te cat mai rece cu el si nu ii zambi de loc. cu putin noroc vei fi cu lesa si el cu limba scoasatongue