| adrian0123 a întrebat:

Baietiwinking sunt la inceput de cariera, spuneti. mi si mie niste prezervative bune?winking

10 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Buna. La inceput de cariera laughing, din sex nu faci o cariera, dar parerea mea Durex sunt cele mai bune, sunt mai multe modele cu nervi, oricum nu lua din astea ieftine sa nu ai probleme, eu numai cu durex o fac si am facut-o.
Succes.
Ciaohappy

| ruPfashu a răspuns:

Durex!

| AnNyşK a răspuns:

Din cate stiu eu.pana acum iti pot spune ca Durex
nu stiu poate sunt altii care stiu mult mai bine, dar parerea mea este ca alea sunt cele mai bune

| KellyK13M a răspuns:

Sunt fata... Durexwinking

| uranus1995bz a răspuns:

laughing) rolling on the floor)) frate eu iti recoman ops sau cel bun sa zic durexwinking

| mihaela_8638 a răspuns:

Durex lovehappy

| VORTEX a răspuns:

Durex, ia de alea cu tripla rezistenta si cu aroma pe care o vrea prietena ta happy

| Andreea_7659 a răspuns:

Durex straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Star porno laughing?
Bafta.

| feelings_6581 a răspuns:

Toate sunt bune pentru protectie laughing

asa ca nu mai sta in fata raftului gandindu.te ce sa cumperi!