| Swallow a întrebat:

Baieti, v-ati pune vreodata prietenul cel mai buna sa minta o fata anume ca aveti prietena si ca prietenul vostru a vazut-o?! Va place cind o fata e geloasa?! Va convine cind o fata va spune ca va iubeste?! Daca da~sa o spuna in fata sau in internet?! Daca nu~de ce?!
FUndy+voturi. Help(am mare nevoie de parerea voastra baieti) [-0

1 răspuns:
| orangex a răspuns:

Geloasa!? Doamne fereste, viata ar fi post-apocaliptica, da, ne convine cand o fata ne spune ca ne iubeste, cat despre prieten, poate l-as pune sa minta altceva, acum depinde si de fata, daca ea nu prezinta nici un interes pentru mine, as minti-o cu orice numai sa scap de ea.