| justsmile_3270 a întrebat:

BAIETI va plac fetele indiferente cand stiu ca le placeti sau cele care dau mici semne ca as dori sa fiu"langa tine" tongue funda +VOT

1 răspuns:
| emega a răspuns:

Stii, chestii din astea ma intrebam si eu acum ceva vreme.
Ca de la o fata pentru o fata, iti spun sa nu iti mai faci griji. Gusturile nu se discuta, nu poti sa intrebi un esantion de baieti ce le place, iar daca toti spun ceva, asa este pentru toata lumea. Raspunsurile care vor veni aici pun pariu ca vor fi incurajatoare pentru tine, ma refer la faptul ca te vor ambitiona si mai mult. (Momentan presupun ca vrei sa stii astea pentru ca iti place un baiat). Eu zic sa o iei usor si sa fii tu insuti pentru ca asa nu poate iesi nimic rau big grin.
Mult noroc!