| justsmile_3270 a întrebat:

BAIETI va plac fetele indiferente cand stiu ca le placeti sau cele care dau mici semne ca as dori sa fiu"langa tine" funda +VOT

Răspuns Câştigător
| Dedey_9143 a răspuns:

Cele care dau mici semne. Ideea e sa arati prin alte metode ca placi pe cineva nu sa spui direct dar odata ce esti indiferenta noi credem ca nu avem nici o seansa si renuntam la ultimul pas pentru relatie, aceasta ramane doar o relatie de prietenie. Parerea me este ca trebuie sa ii areti la un baiat ca si tu il palci (binenteles sa o si faci laughing ) daca acesta iti arata deja trebuie sa ii dai un impuls pentru a putea continua. Dar depinde si de caracterul baiatului nu toata lumea e la fel dar eu cred ca majoritatea sunt asa.big grin

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De ce mi-ar placea vreodata sa fiu tratat cu indiferenta? Daca imi place de una, iar ea ma trateaza cu indiferenta, pai am plecat si nu o mai bag vreodata in seama.

| enverhoxha a răspuns:

Ne plac fetele care ne adoră.

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Nu...cele care dau un mic indiciu...ele sunt cele mai dragute

| rapa a răspuns:

Pai daca nu imi da nici un semn adica face fite
e fitoasa eu ii si dau 2 3 4 palme si-o trimit in casa daca e.

| A3tius a răspuns:

Ce rost are sa-ti placa de una care e indiferente deci fiotasa?

| mo_6509 a răspuns:

Imi plac fetele care iti acorda o sansa PS iubita mea e de multe ori indiferenta nj dc

| ThePunisher a răspuns:

De ce sa-mi placa una indiferenta? Eu am boala pe astea care fac pe inabordabilele, inaccesibilele, ele sunt de neatins pentru noi muritorii de rand. Ii intorc spatele, si ma fac ca ploua laughing. Ca baiat, daca incerci sa cuceresti o fata si vezi ca o lasa rece orice i-ai spune tu, ce rost are sa mai incerci? Mergi mai departe pana dai de una care sa arate ca te place. Asta nu inseamna ca trebuie sa lesine cand te vede, dar sunt unele semne care arata ca fata e interesata, sau nu.

| Andreea_6029 a răspuns:

Baietii (marea majoritate) vad totul ca pe o competitie, le place puterea si sa fie in centrul atentiei. Indiferenta nu inseamna neaparat "fite". In momentul in care nu ii arati ca iti place de el sau ii faci avansuri altui baiat acestia isi pun intrebarea: "Oare nu sunt suficient de bun?; "Trebuie sa o am!". in acest fel baietii singuri incep sa "se dea la tine" pentru a-si vedea calitatile si ce efecte are comportamentul lor asupra ta. In general le plac fetele inabordabile, tintesc spre lucruri la care nu pot ajunge. asta ii ambitoneaza! Iar apoi ca fata poti ceda usor, usor big grin