| Annaa_5032 a întrebat:

Baieti va place ca prietena voastra sa se joace in parul vostru? eu caand ma jos in parul prietenului meu are o reactie ciudata, adica se scutura asa. dc oare?

8 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Probabil ăla o fi punctu lui G - ceafa.laughing Glumesc.

Fiecare are zonele lui erogene, iar unii au niște preferințe ciudățele. E foarte posibil să se excite în momentul în care te joci în părul lui, mai ales dacă știi cum să îl mângâi. La fel de bine, e posibil să se gâdile, căci pielea capului este foarte sensibilă la bărbați. ^^

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Asa face si prietenul meu happy
nu stiu de ce laughing dar il las in pace sa nu se enervezehee hee

| Carmen a răspuns:

Dapai de ce nu il intrebi?!

| NoChanceForUs a răspuns:

Fiecare după preferințe, nu?

| fyfy3 a răspuns:

Asta este un nerv la baietii si da de inteles ca nu ii cam place

| hsr a răspuns:

Fie nu.i place fie il gadililaughing))Mie in general da imi placeblushing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la nativ la nativ.
Eu nu suport sa se joace cineva in bretonu meu, si dupa ce isi scoate mana ubitu am un tic sa dau din cap, miscarea aceea ca sa il dau intr'o parte fara maini.

Eu zic ca iubitului tau nu prea ii place, mai bine intreba'l daca ii place, discuta cu el.

| Annaa_5032 explică:

Dupa ce se scutura asa, ma strange puternic in brate apoi ma saruta.