| username23 a întrebat:

BAIETI, va place cind partenera va face sex oral? Dar sa ejaculati la ea in gura? De ce? Dau funda si voturi PROMIT!

Răspuns Câştigător
| ionut7782 a răspuns:

E ceva normal sa imi placa.e o placere enorma sa iti faca persoana iubita.sa ejaculam la ea in gura aici e cu semnul intrebari.normal parteneri se inteleg intre ei pana la ce punct merg.deci depinde de fiecare fata pana unde vrea sa ajunga.in ce priveste la baieti nu este placere mai mare decat sa ejaculezi in gura partenerei.succes

8 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Normal ca da.Asta e o problema ce tine de fete, nu de baieti.

| Costică_6760 a răspuns:

îți dai seama că nu, o facem strict din obligație.

| mgtow a răspuns:

Nu imi place, chiar daca e ceva placut eu nu as accepta asa ceva pentru ca partenera mea ar parea o usuratica facand asa ceva.

| Dek a răspuns:

Sexu oral oricarui baiat ii plk dar sa ejaculez la ea in gura nu imi place sa fac acest lucru:-s deoarece nici ei nu cred ca i-ar place!

| missbee a răspuns:

Sunt curioasă cine ar da detalii de genul acesta pe un site public, și fără anonimat. Înțeleg deschiderea spre comunicare, e ok că se vorbește public despre sex, și e un lucru grozav... toți practicăm, toți știm ce-i aia. Dar de aici până la a da detalii care țin STRICT de cuplu, e cale lungă.
Nu sunt o închistată care se strâmbă când aude de sex oral, dar poate că unele chestiuni legate de viața intimă trebuie să rămână... intime.

Răspuns utilizator avertizat
| missbee a răspuns:

Nasol cu virginitatea când ești 20+... nu, Gabi? Nu-i nimic, o să găsești și tu cândva, undeva... o domnișoară dispusă. Dacă nu benevol, măcar plătită. :*

| adissan a răspuns:

Cand imi face partenera imi place, imi place sa si ofer sex oral, dar sa ejaculez in gura ei nu am facut-o deoarece ea nu doreste acest lucru si nici eu nu am insistat.