| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi cand aveti o iubita la un moment dat o intrebati daca mai e virgina sau nu? Si daca de ex ea spune ca nu mai e, o intrebati cu cati a mai facut-o, ce parere aveti despre ea, o considerati usuratica? Insa daca spune ca e virgina ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi niste intrebari cretine. Oricum te lamuresti rapid daca mai este sau nu virgina. Iar citi prieteni a avut (daca prietenii astia nu au fost tot cartierul), atunci e treaba ei citi au fost. Pe tine te intereseaza sa nu fie parasuta. Daca este parasuta, sau fata cuminte te lamuresti de asemenea destul de usor, nu trebuie sa o supui unui interogatoriu care se poate dovedi, jenant pentru eawinking

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Dar pana sa ti-o alegi prietena, sau chiar sa faci sex cu ea nu ai facut si tu niste "sapaturi"? Te arunci, legat la ochi in prima gaura care ti se iveste in cale? Si daca o iubesti cu adevarat, nu pui intrebari de genul acesta, este mai mult decat jenant, cavalerismul din tine trebuie sa invinga. Iti recomand sa iti alegi o iubita mai mica cu 2 sau 3 ani dacat tine, poate nu vei avea o asemenea surpriza, dar daca si-atunci... apoi du-te la gradinita, cred ca acolo mai sunt virgine.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Helloooo, sunt fata si am pus intrebarea asta pentru ca eram si eu curioasa pentru ca auzisem ca unii daca nu mai esti virgina te trateaza mai altfel, nu situ, depinde de baiat probabil.

daniela
| daniela a răspuns:

Intrebari fara pic de respect fata de cel de alaturi de tine, cred ca nici tie nu ti-ar place sa te intrebe asa ceva

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Desi sunt fata as vrea sa raspun la intrebarea ta.hee hee La un momentdat cred ca fiecare baiat o sa ajunga sa-si intrebe partenera acest lucru. Acum depinde de baiat, unii prefera sa fie virgina, altii nuhee hee. mna happy ce sa faci. astia-s baieti!

| Antonimu a răspuns:

Ma nene, nu stiu ce vi se pare voua asa iesit din comun sa intrebi o persoana chestia asta. Macar sa stii ce ai langa tine, o parasuta sau o fata cuminte, sau cine stie... nici-nici. Eu mi-am intrebat prietena chestia asta si nu a mai sarit d coada in sus si nu mi-a zis nimic, decat ca s-a rusinat si am ajutat-o sa treaca peste asta. Daca nu stii, o sa ajungi la un moment dat cand o sa ceri sa faceti dragoste si cum tu nu stii ca e virgina, faci presiuni asupra ei, si dupa aia te intrebi... de ce nu vrea, pai cum, de ce?! Aia e, asa daca e virgina, stii frate cum sa o iei cu usurelu, nebunelii si alte chestii.

| dydy22 a răspuns:

Parerea mea nu este usuratica dac anul mai este virgina, daca stai sa te gandesti dac ael intreaba chestia asta prea devreme el este un. sa fim seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, daca esti fata ai aflat cum depistezi cretinii ca sa stii sa-i trimiti la plimbare. Eventual le dai si un sut in fundwinking

| guesswhooo a răspuns:

Dear ella treaba cu virginitatea apartine anilor 80.nu se mai pune accent pe treaba asta.si daca nu mai este virgina fata.si a mai facut-o cu cativa inaintea noastra.se numeste experienta profesionala.insa daca fata este o beach.suntem si noi in stare sa ne dam seama.