| rhino a întrebat:

Baieti voi v-ati insura cu o fata care nu mai este virgina iar trecutul ei nu se rezuma doar la un barbat? dar nici usuratica nu insa ii place sa experimenteze

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Stai ca nu te inteleg judeci o fata, dar nu te gandesti ca nici tu nu esti ala care a facut-o doar cu o fata...nu conteaza trecutul, ci prezentul felul cum este acum, daca tu o iubesti si ea te iubeste de ce sa nu te insori cu ea...

| Neinteresantul a răspuns:

Cu o curva, nu. Cu una care a avut maxim 3 baieti, da.

| Pitzipoanca a răspuns:

N-o sa inteleg niciodata mentalitatea asta de secol XIV. Trecutul ei e treaba ei. Faptul ca ti-a povestit ce a fost inseamna ca merita respect - multe mint si sunt ipocrite. Daca chiar iti pui problema de virginitate, inseamna ca esti foarte bogat si iti permiti s-o tii in lux.