| rhino a întrebat:

Baieti voi v-ati insura cu o fata care nu mai este virgina iar trecutul ei nu se rezuma doar la un barbat? dar nici usuratica nu insa ii place sa experimentezeastept pareri si de la ele si de la ei

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Hmmmm.„Ii place sa experimenteze"adica ii cam place viata. Presupun ca asta a fost raspunsul ei la o intrebare gen „esti parasutista?" si ea :„nu imi place sa experimentez„ cam tot pe acolo.Ma,acum problema sta in felul urmator.Atata timp cat nici eu nu sunt „fecior„ poate as fi de acord ca nici ea sa nu mai fie „fata mare„ dar (exista un dar),una e sa ai una, doua relatii esuate in care ai avut relatii sexuale cu partenerii si una e sa ai si aceste relatii esuate si sa mai cauti si „amatori„ de relatii pe o seara.Din punctul meu de vedere, o fata cuminte daca „se arde odata„ si isi ia o teapa sta la locul ei si isi alege cu grija eventualul partener atat de pat cat si de viata.O fata mai „nebunatica„ sa spunem, doreste sa „experimenteze" cat mai multi, ceea ce nu cred ca e convenabil pentru viitorul ei sot.Se poate intampla sa mergi de mana cu ea, si sa auzi asa intamplator. uite-o candva m-am culcat cu ea (si sa treaca si vreo 3 ani de casnicie)si e posibil sa auzi des asta daca ea a „experimentat" multisor.laughing

5 răspunsuri:
| PinkNightmare a răspuns:

Depinde de cat de departe merge cu experimentatulhee hee. Acum daca chiar va potriviti si simti cu adevarat ca este o sinteza intre voi eu zic ca e ok. Poate ca daca te-ar fi intalnit pe tine mai repede nu ar mai fi exeperimentat atat. Ideea e ca nu conteaza trecutul ei sau al ei ci viitorul vostru ca, cuplu. Daca cont cu experimentatul at e bai, daca nu cont at nu vad nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce ar trebui sa te intereseze trecutul ei, cand a fost si este in continuare viata ei? pana nu sunteti impreuna, nu e treaba ta ce face cu viata ei. Sa experimenteze, viata e scurta nu face nici-o crima.

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Mergi pe principiul cat mai multi nu? stii cum se numesc fetele de genu nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demonull):

Nu, merg pe alte principii care nu vor fi intelese niciodata de oameni inchisi la minte. Tu crezi ce vrei in continuare.

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt inchis la minte, dar multe merg pe o idee fixa, cea expusa de mine mai sus tocmai de asta te-am intrebathappy