| daiana_8371 a întrebat:

Baietii cam ce fel de fete isi doresc?

Răspuns Câştigător
| ramkat a răspuns:

In general isi doresc fete bune, la propriulaughing Eu unu imi doresc o fata cu caracter aparte, cu care poti purta discuti si face lucruri care nu tin neaparat de sex. O fata care te face sa te simti barbat si care stie ce vrea si ce-a ce iti poate oferi, deci unu plina de incredere si viata!

10 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Feminine si inteligente.

| Nov a răspuns:

Cuminti si devreme acasa rolling on the floor

| GoguSteriade a răspuns:

Fete.

| Biscuiteee a răspuns:

Fetele:
*care stie sa se poarte
*care se imbraca bine
*sa aiba "investitii"laughing
*sa arate bine

| Mentaaaaa a răspuns:

Vor fete perfecte laughing Dar asa nu se gasesc asa ca se multumesc cu cele pe care le gasesc

| GreatLife a răspuns:

Baietii nu isi doresc neaparat fete. Eu de exemplu, imi doresc un baiat care sa stiu ca tine la mine, ca nu e cu mine de plictiseala (cum am mai intalnit) si sa stie ce inseamna romantism, respect si intelege. Putina atractie fizica e perfect.

| DaNNN a răspuns:

Mai indraznete!

| DeathLord93 a răspuns:

Mie personal
Bruneta
Inalta 1.75, 1.80
Ochi caprui
Sani generosi
Picioare frumoase
Tenul alb
Par lungwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare intrebatoare ...fiecare baiat isi doreste un alt timp de fata. unul una tacuta si supusa altu care sa il domine sa fie agitata dar important e ca nu trebuie sa te schimbi sa fi falsa pentru nimeni ca asta nu tine mult. pentru toti este un suflet pereche laughing

| sugemeo a răspuns:

La aspect" imi palc alea osoase" dar cel mai imp e la caracter
sa nu minta