| ιυвιтα a întrebat:

Baietii! Ce intelegeti prin romantism? Ce gesturi romantice folositi pentru a va impresiona iubita? Ce inseamna romantismul pentru voi?
Funda celui mai bun raspuns, pentru ceilalti dau voturi!

Răspuns Câştigător
| shtefy a răspuns:

Hm, eu ca sa fiu romantic si asa cumpar flori, mai rar dar cumpar, sau cumpar o floare si i-o las in birou undeva fara ca ea as vada, sau un biletel din ala mic galben pe care scriu te iubesc si i-l pun in buzunarul de la geaca, sau ca toti ceilalti statusuri si avatare pe messengerhee hee alinturi si mangaieli, plimbari noaptea tarziu si alte chestii de genu asta nu mai imi vin in minte altele XD

4 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Sunt de parerea ca mai in masura ar fi o fata sa-ti raspunda la o astfel de intrebare. Numai o fata iti va spune cu siguranta ce anume o impresioneaza. Deci ...Atentie dragi baieti. Vine Revelionul. Oare cum ne impresionati >

Răspuns utilizator avertizat
| meetyourmaker a răspuns:

Vara+mare(constanta)=rasarit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa`mi imprumuti un san? mai bine da`l si p`alalalt...