| Tadic a întrebat:

Baietii ce nu va plac la fete? ( Fetele de 14-16 ani)

Răspuns Câştigător
| Outspoken19 a răspuns:

Se cred foarte mature, vedete. si ma enerveaza big grin

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu-mi platse fetili care nu imi platse.

| Dariusuu a răspuns:

Faptul ca se cred ceva vedete, cu unele nici nu mai poti vorbi la cate figuri au in cap. Machiajul lor le motiveaza.

Toate pitzipoancele isi pun formele pe facebook creezand ca vor obtine ce iti doresc.

p.s Cateodata mie scarba de ele.

| bogdan72 a răspuns:

Parul facial.

| Nelamuritul a răspuns:

Vesnica problema FITELE :@.

| TheCrisLv20 a răspuns:

Prietena mea cind se enerveaza ma bate. si eu nu pot sa dau inapoi anul trecut mi-a facut o taietura de 20 cm de la umar la piept cu unghia dedestul de adinc curgea singe. bate in mine cind se enerveaza cu pumnii picioarele big grin (nu e chiar dureros dar nici chiar placut? big grin. noroc ca nu simt chiar tare durerea ca de nu ea mar ucide big grin nu demul mai infit ungia in mina stinga si iarsa curgea singe insa are o figura frumoasa invata bine. dar fetele nu imi plac deoare la noi in scoala is batause una din ele a aruncat cu aratatorul la mine in fata (ca un profesionist) si am avut plaga deasupra ochiului sting. curgea singe mult. alta fata Roxana a batut un coleg de-al meu saracu a avut buza sparta big grin. la mine in clasa fetele is killeri.big grin da la voi?