| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Băieţii, ce vă place la o fată? Cum trebuie să vă atragă? Cum preferaţii să se îmbrace?!

Tns. :*

3 răspunsuri:
| Kennedy95 a răspuns:

Poi mie unu imi place la o fata nu trebuie neaparat sa se imbrace cine stie cum.waiting. Prefer sa fie ea asa simpla si sa se lase greu convinsa si mda... sa aiba colanti pe ea cam ceva de genu big grin sau o camasa alba cu vesta asa imi pl mie big grin

| shocky2 a răspuns:

Hmm. pe primul loc la mine este ca atunci cand deschide gura in public sa nu`mi fie rusine de ea.

2 Fazza cu imbracatul. trebuie sa aiba bunul gust sa fie sexy dar nu prea extravagant

3 sa aiba un corp frumos si de assemenea chipul.

4 vrei m-ai multe detalii da`mi un mesaj cu id`ul tau si vorbim m-ai multe acolo

| zikcen49 a răspuns:

Pai in primul rand sa se imbrace provocator si cu cat mai scurt da nici sa arate caraghios in ce poarta sa fie provocatoare si mai ales personalitatea...si depinde cati ani ai/are fata respectiva... daca are 14 nr de telefon pls mersi