| Anonimusxxxxx a întrebat:

Baietii, cum ati vrea sa arate prietena/iubita voastra?
rasp accept numai de la baieti
mersi mult anticipat:*

Răspuns Câştigător
| AlexBmxRider a răspuns:

Pai, as vrea ca prietena mea sa imi fie loiala. Sa fie o fata cuminte, glumeata, sa aiba aceleasi pasiuni ca mine ( bmx, chestii urbane ) si sa nu ma tradeze. Desigur stiu ca toti baietii vor spune ca sa fie frumoasa...Dar da si eu as vrea sa fie frumoasawinking Succes!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Doar sa fie naturala....si sa aiba putina minte
Nu trebuie sa cauti un anumit tip de persoane, fiinda de multe ori esti cucerit de cineva la care nu te-ai fi gandit niciodata...

| k_7073 a răspuns:

De jos in sus:
picioare, cur tate, restul nu conteaza

| Anonimusxxxxx explică (pentru k_7073):

laughing numai la asta te gandesti uh?

| k_7073 a răspuns:

Mai e si un detaliu important dar e vulgar si nu il voi spune

| NuMaiConteazaNumele a răspuns:

Cum sa arate?
Pai in primul rand sa fie naturale sa nu se dea cu tot felul de produse de cosmetica.
Cu cat esti mai naturala, cu atat o sa fie mai indragita. ( parerea mea )

| Gabiᅠ a răspuns:

Simplu, modest, sa fie frumusica, desteapta si cu par lung, asa dupa umeri