| IonelaNeagu a întrebat:

Baietii dc puneti mana pe fundul fetelor vreau motive solide, si ce inseamna cand faceti o fata buna?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Este o senzatie super, sora cu aceea de a mangaia fratii gemeni sanii.
Unele au fundul cel mai fain, altele sanii, altele gura, altele toate. dupa noroc.

| RAY a răspuns:

Ca sa suntem gay si vrem sa devenim hetrosexuali, pe bune ce intrebare, buna de sex, are forme, e frumoasa, ca doar nu o insemna buna de mers la biserica duminica, la varsta aia suntem bombardati de hormoni asa ca penisul intra in erectie cand facem asta

| Sofer a răspuns:

Pentru ca ca e excitant pentru noi zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da voi de ce puneți pana pe penisul băieților?

| ngllllll a răspuns:

Formele rotundewinking
buna este ceva ce simti, e buna de pat, la corp, nu e grasa, nici schiloada

| 1q0p2w9o a răspuns:

Punem mana pe fundul fetelor pentru ca e una dintre actiunile atribuite direct unui impuls biologic. Facem asta pentru ca subconstientul stie foarte putine: sex, mancare, somn, excretie (instinctele primare). Pe langa fete, predomina in constiinta sexul si punandu-le mana pe fund, ni se atenueaza nevoia, deoarece fundul participa/poate participa la sex si daca este construit sub forma din mintea fiecaruia (la mine: maricel, bombat, adica cat mai rotund, ferm dar gelatinos pe dinafara, adica sa tremure si cu textura cat mai fina si forma cat mai regulata), atunci baiatul intra intr-un oarecare extaz. O fata este numita buna atunci cand are ce arata. Pe langa faptul ca e zvelta, de preferat frumoasa, termenul buna se refera la formele acesteia. Adica daca are sanii si fundul in "parametri" si totodata la comportamentul acesteia, cu o tenta care sa ii ademeneasca pe baieti la sex. Asta a fost explicatia filosofica. Explicatia de meltean e ca daca are fund, baietii pun mana pentru ca vor sa faca sex cu ea. Buna inseamna ca are forme si vrei sa face sex cu ea. Doar ca idee, eu am 14 ani. Tu?

| Roelly202 a răspuns:

Pentru ca se simte bine, e satisfacator, se lipeste de minune, e squishy si se ridica carbasanul.Cui nu i place wtf

| Ben9648 a răspuns:

Nu poti sa înțelegi ca fata te simti mai bine cand pui mâna pe un fund

| DevaPathPain a răspuns:

Exista o parte a creierului care se ocupa cu erosul. Fundul face parte din partile care stimuleaza acea parte din creier, deci e ceva ereditar, instinctul asta e din nastere, sa spun asa.
Aceeasi parte a creierului e responsabila si cu fetisurile, cand ceva ce nu e in mod obisnuit acolo, ajunge cumva sa fie, tot asa, din nastere.
Deci din acest motiv, teoretic cel putin.

"Buna" e un cuvant din jargon, inseamna sexy. E prescurtarea de la "buna de...".