| PINkLarisa a întrebat:

Baietii laughing eu nu inteleg ceva
De ce toti baieti din clasa mea ma plac? laughing e nu chiar toti >:" da'
destul de >multi?
Nu sunt nu stiu ce frumusete >:"
sunt doar :simpatica, nu ma machiez, dulce, amuzanta si scorpie cand ma enerveazawinking

In clasa am niste pitzy rau machiate, imbracate "HOT" cica si
baietilor din cls nu prea le pasa de ele tongue

P. S: Sunt naturala big grin

Oare de ce ma plac pe mine?
da :-J un pic idioata intrebarea tongue

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ai combinatia mortala...cur sani si naturaletebig grin...asta cauta majoritatea baietilorbig grin

| Piticutsss a răspuns:

Majoritatea baietilor le plac fetele naturale. De aceea te prefera mai mult pe tine, decat pe celalalte.

| shotocan123 a răspuns:

Nu i asa u ai trasaturi mai frumoase ei nu vor curve vor curve de calitate dc ma intelegi mai tarziu nu profita de chestia asta...