| ingerashpierduth a întrebat:

Baietii fac sex cu fete de care nu se simt deloc atrasi?

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Poate ca da, daca exista alte beneficii...adica poate fata are bani, poate are o anumita functie si baiatul respectiv are nevoie sa fie promovat. Majoritatea baietilor insa, nu ar face sex cu o fata de care nu se simt deloc atrasi. Cu alte cuvinte, problema cu lipsa erectia poate fi rezolvata cu o pastiluta de viagra, dar ce ne facem cu senzatia de voma?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

întreaba i, fiecare băiat este diferit, la fel ca si voi fetelor, sunte ti diferite.

| ania a răspuns:

Sigură că da, un bărbat care e obișnuit cu o viață sexuală activă, în medie la 72 de simte nevoia de a se detensiona.De ce crezi că prostituatele au mereu de lucru?

| TanteMarianne a răspuns:

Unii da. dar si unele fetele fac asta.

| dolceromania a răspuns:

Baietii spun de obicei:-Ce prind nu-mi scapa! Fetele spun:-Cine ami pica cu drag nu-mi scapa!

| ManTheMan8 a răspuns:

Nu

| adi2003 a răspuns:

Da mama ta nu te-a povestit de mine?